potrzebujesz pomocy? zadzwoń

531 014 015

Powierzchnia:

Parterowe projekty domów

DOMPASJA-NEVADA-2-U1

Nevada 2

/ 87.82 m²
SYDNEY-DO-NOWEJ-WWW-02-LUST

Sydney

/ 93.5 m²
NEVADA-DO-WWW-03

Nevada

/ 101 m²
GENEWA-DO-WWW-01-LUSTRO

Genewa

/ 102.8 m²1
TORONTOdo-strony-www-01

Toronto

/ 105.1 m²1
projekt domu jednorodzinnego California 2

California 2

/ 105.6 m²
CALIFORNIA-DO-STRONY-01

California

/ 105.7 m²
COLORADO-DO-WWW-01

Colorado

/ 111.7 m²2
LAREDO-DO-WWW-1

Laredo

/ 114.8 m²2
Strona 1 z 212

Projekty domów parterowych są często wybierane ze względu na to, że są tanie i proste w budowie, dzięki czemu czas ich realizacji jest krótki. Zaletą jednej kondygnacji jest właśnie obniżenie kosztów budowy oraz zyskanie na wielkości przestrzeni użytkowej. Życie rodzinne odbywa się w tym samym miejscu, co ułatwia komunikację między domownikami. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio wydzielić strefę ogólnodostępną od prywatnej. Ze względu na brak schodów parterowe projekty domów są odpowiednie dla osób starszych, niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi. Miłośnicy kontaktów z naturą nie będą zawiedzeni dzięki łatwiejszemu dostępowi do zieleni z każdego pomieszczenia w domu. Nie tylko z salonu, ale i z każdej sypialni mogą Państwo mieć cudowny widok na przyrodę albo bezpośrednie wyjście do ogrodu. Popularne są zwłaszcza parterowe projekty domów małych, ponieważ większe domy są już kosztowniejsze i mniej ekonomiczne w użytkowaniu, jeśli chodzi o koszty ogrzewania a przede wszystkim wymagają większej powierzchni działki pod zabudowę. Takie domy są ładne i dobrze wkomponowują się w otoczenie. Nasze domy parterowe projekty są gwarancją wygody i funkcjonalności. Przygotowana przez architektów kolekcja domów powinna się Państwu spodobać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą parterowych projektów domów. Wierzymy iż każdy z Państwa znajdzie u nas wymarzony projekt domu parterowego.

Parterowe projekty domów - plusy: niski koszt budowy ze względu na brak stropów i dodatkowych podłóg, możliwość oryginalnej aranżacji wnętrza.

Parterowe projekty domów - minusy: dość wysokie koszty eksploatacji